Beschrijving
Met dit Speculaasdraad aan een beugel kun je makkelijk overtollig deeg van je speculaasplank afsnijden. Dit kan ook met een mesje, maar met dit speciale draad is dat nog makkelijker. De onderkant van het deeg kun je namelijk mooi glad afsnijden. Dit zorgt ervoor dat je mooie strakke koekjes krijgt als het speculaasdeeg is afgebakken.
Deze handige tool is gemaakt van RVS, waardoor het niet snel gaat roesten. De afmeting is circa 18 x 9 cm.
Hoe gebruik ik speculaasdraad?
Je drukt een beetje deeg voor speculaas in de houten speculaasvorm. Het restant van het deeg, snijdt je er af met dit handige speculaasdraad. Keer daarna de plank om en geef een tik op een stevige ondergrond. Als het goed is valt het stukje deeg nu uit de vorm. Leg hem nu op een met bakpapier beklede bakplaat. Je kunt op deze manier alle speculaasje maken.
Je kunt dit handige hulpmiddel het beste met de hand afwassen. Doe dit in warm water met een beetje afwasmiddel. Na gebruik is het belangrijk dat je hem goed laat drogen. Dit kan met de theedoek of boven bijvoorbeeld de verwarming. Doordat hij een compact formaat heeft, kun je hem makkelijk in de keukenlade opbe